חברה ישראלית מציגה קולקציה מעוצבת של כורסאות קטנות ועדינות  במגוון גדול של צבעים וסגנונות, כך שניתן להתאימן לכל חלל וכל לסגנון עיצובי

 

מסתבר שממש מתחת לאפנו מתרחשת מהפכה בתחום עיצוב כורסאות הנוחות וכבר לא צריך להתפשר על כאלו שנראות גדולות, כבדות ומגושמות!

מהפכה עיצובית בעולם כורסאות הנוחות משמעה שכעת ישנה אלטרנטיבה לכורסאות הטלוויזיה שנחשבו מאז ומעולם ללא אסתטיות במיוחד, והתאפיינו בטווח מצומצם מאוד של צבעים ובמראה כבד ומגושם. כבר לא צריך לבחור בין עיצוב עדכני ומיוחד לבין נוחות ובריאות. האחראית על המהפכה היא חברת עידן המציעה כורסאות מודרניות ועדכניות בגודל PETITE ובמגוון עשיר של בדים מעוצבים צבעוניים או מודפסים, המאובזרים במסגרות עץ מפוסלות ואפילו בכאלו הקלועות בעבודת יד.

העיצוב ניתן כמובן להתאמה אישית, כך שתוכלו לבחור כורסא שתהיה ONE PIECE ייחודי!

כורסאות נוחות נפתחות או בשמן המוכר “כורסאות טלוויזיה” נחשבו מאז ומעולם למפנקות ביותר, אך כיום אנו יודעים שהן גם בריאות

מחקרים מוכיחים כי שכיבה בזווית של 135 מעלות בין הירכיים לפלג הגוף העליון היא התנוחה האופטימלית לשמירה על בריאות הגב, שכן מופעל כך פחות לחץ על הגב התחתון ומתאפשרת זרימת דם תקינה התורמת להפחתת דלקתיות וכאבים. כמו כן קשישים, נשים בהריון ואנשים הסובלים מבעיות שונות בעמוד השדרה יכולים להתיישב ולקום מהן בנוחות רבה, תוך שימוש במנגנון הפתיחה המעביר אותם ממצב חצי שכיבה לישיבה זקופה.

 

חברת עידן הישראלית מייצרת כורסאות נוחות משופרות, ומכיוון שהיא מקומית היא מסוגלת להתאים אותן למבנה גופכם ולטעמכם האישי

הן בעלות מבנה אנטומי ייחודי לחברה. מאובזרות ברצועות אלסטיות בשילוב רפידות מבודדות המעניקות תמיכה אורטופדית לכל חלק הגוף, במנגנון ריקליינר המציע טווח רחב של תנוחות שכיבה, המשתנות בהתאם למשקל ותנוחת הגוף, ומנגנון תמיכה לגב התחתון ולצוואר.

יתרון נוסף של מוצריה של חברת עידן הוא האפשרות להתאמת הכורסא אישית, על פי מבנה עמוד השדרה שלכם ועל ידי הוספת תמיכה באזורים בה היא נדרשת. ניתן גם להוסיף מנוע חשמלי או כיסי צד ואפילו להפוך את הכורסא לזוגית. הכורסאות מיוצרות מחומרי הגלם האיכותיים בעולם,  וניתנת אחריות לכל החיים על מנגנון הפתיחה הגרמני.

 

עידן – www.idanktv.com