מגזין טופ ריהוטים יוצא לקראת חג הסוכות ונועד לעזור לכם הקוראים במלאכת העיצוב של ביתכם. עושה סדר ב”בלגן” ומביא לכם אינפורמציה עכשווית כדי שתוכלו לעשות זאת בקלות ובנוחות. תחשפו למוצרים וקולקציות חדשות של חברות מובילות העושות חשק לרענן את הבית בחול המועד

 

החג הוא זמן של חופש והתחדשות כששלל המבצעים המוצעים, מאפשרים הזדמנות מצוינת לרענן ולשפר את עיצוב הבית

בחול המועד תמצאו באולמות תצוגה של החברות המובילות בתחום, מגוון של פרטי ריהוט עכשוויים המאפשרים לצרכן להתעדכן בנעשה בעיצוב המקומי והבינלאומי, לרהט את ביתו, וליהנות משלל המבצעים. כך הופכת רכישת הריהוט בחג למשתלמת וכדאית במיוחד.

בנוסף נפתחת בסוכות, כמדי שנה, תערוכת ריהוטים בגני התערוכה המאפשרת למבקריה ליהנות מהיצע גדול במחירים נוחים. את התערוכה יוזם איגוד תעשיות הריהוט בישראל שבראשו עומד היו”ר אבי זיו, מנכ”ל ובעלים של חברת מטבחי זיו. רבות מהחברות המופיעות במגזין זה ובאתר DesigNEWS חברות באיגוד זה ומחזיקות בתו האיכות והשירות הישראלי שניתן רק לאלו העומדות בסטנדרטים נוקשים, לטובת ציבור הצרכנים.

 

DesigNEWS – אתר עיצוב אינטרנטי לבונים, למשפצים ולאוהבי העיצוב

האתר המקיף מתחדש לכבוד חג הסוכות ומעלה עשרות כתבות חדשות שבהן אינפורמציה חשובה לרוכשים פרטי עיצוב וריהוט בחול המועד ואחריו. האתר נוצר כדי להיות מורה נבוכים אינטרנטי לצרכן הישראלי במסע של שיפוץ ועיצוב ביתו. הצרכנים הישראלים מבלים שעות בכל יום מול מסך המחשב או הטלפון הנייד ולכן בבואנו לעצב את ביתנו, אין צורך שנכתת רגליים מחנות לחנות. ניתן להיכנס לאתר DesigNEWS לבחון ולהשוות את ההיצע של החברות המובילות בשוק, המצטיינות באיכות חומרים, גימור ובעיצוב מודרני ומקורי, במקום אחד. האתר מחולק לקטגוריות שונות – פינות ישיבה ואוכל, מטבחים, חדרי שינה, דלתות וריצוף, חדרי ילדים וארונות ועוד. הוא מעוצב באופן המקל על הניווט וההתמצאות בו.

 

מברכת אתכם בחג שמח

ענת שי לאור